
MOSTAR – Požar na deponiji Uborak još uvijek nije ugašen.
Mostar je jutros prekriven gustim dimom koji se širi sa deponije Uborak, a kako nam je rečeno u PVJ Mostar vatrogasna intervencija trajala je tokom cijele noći, a ekipe se još nisu vratile s terena.
Iz Profesionalne vatrogasne jedinice naveli su i kako zasad nije poznato hoće li danas ponovo biti angažovani Er-traktori (Air-tractori). „Er-traktori su juče djelovali, a šta će danas biti, još ne znamo“, rekli su iz PVJ Mostar.
GlasSrpske
